BES (Bireysel Emeklilik Sistemi)

Geleceğinizi garanti altına almanız için devlet destekli özel emeklilik sistemi.

Bireysel Emeklilik Sistemi Sigortası Samsun

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, 18 yaş üzerindeki herkesin katılabileceği ve yasalarca denetlenen, devlet desteği bulunan bir birikim değerlendirme çeşididir. BES, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik sistemlerine ek bir tamamlayıcı olarak getirilmiştir. Kesinlikle bu sistemlerin yerine geçmez.

Neden Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Katılmalıyız?

Tamamlayıcı özel bir emeklilik sistemi olarak getirilmiş BES, geleceğe yönelik birikim yapmak üzerine çok faydalıdır. Ayrıca ödenen prim tutarının %25'i kadar bir devlet desteği içerir. Örnek olarak her 100 Liralık ödemeniz, 25 Lira devlet katkısı eklenerek 125 Lira olarak işlenir.

BES Çok çeşitli fon türleri üzerinden işler. BES'e katılmaya karar verdiğinizde, uzmanlarımızca yapılacak analiz neticesinde yatırımınıza en uygun fon türü/türleri sizin için belirlenir.

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Nasıl Katılırım?

Çelik Sigorta olarak yılların sigortacılık deneyimiyle size en uygun BES seçeneklerini analiz ediyoruz. Samsun'da en uygun BES Katılımı için bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Bireysel Emeklilik İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!