DASK Sigortası

Evinizde deprem sonrası oluşacak zararlarınızı güvence altına alır.

DASK Sigortası Samsun

DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) Sigortası Nedir?

DASK Sigortası, bilinen adıyla Zorunlu Deprem Sigortası deprem sonrasında evinize oluşabilecek maddi zararları teminat altına alan zorunlu sigorta çeşididir. 2012 Yılında çıkarılan bir yönetmelikle yeni elektrik ve su aboneliği alabilmek için ilgili binanın DASK Sigortası sahibi olması zorunlu kılınmıştır.

Neden DASK Sigortası Yaptırmalıyız?

DASK Sigortası, ilgili yasayla birlikte yaptırılması zorunlu olan bir sigorta çeşididir. Ülkemiz deprem riski yüksek olan bir ülke olduğundan, olası depremlerde vatandaşların maddi zararlarının karşılanması amaçlanmıştır. DASK Sigortası çeşitli sigorta türlerinin yapılabilmesi için de temel gerekliliktir. Örneğin, DASK Sigortası olmayan bir bina için Konut Sigortası yaptırılamaz. DASK Sigortası'nın teminatları ve uygulama alanları geniştir ve yasalarca belirlenir.

En Ucuz DASK Sigortası Nereden Alınır?

Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun DASK Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun DASK Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun DASK (Zorunlu Deprem) Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!