İşyeri Sigortası

İşyerinizi ve demirbaş eşyalarınızı güvence altına alan ticari odaklı sigorta.

işyeri Sigortası Samsun

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası geniş kapsamlı ve ticari odaklı bir sigorta türüdür. Mağaza, atölye, depo, fabrika, ofis, imalathane gibi her türlü işyeri için yaptırılabilir. İşyeri Sigortası işyerinizdeki demirbaş eşyalar, makine ve tesisattan pencerelere kadar teminat altına alır ve olası zararlarınızı karşılar.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyız?

İşyeri Sigortası kira kaybından cam kırılmasına kadar olan geniş kapsamıyla her işyeri için mutlaka yaptırılması gereken bir sigorta türüdür. Hırsızlık, yangın, deprem, yer kayması, sel veya su baskını, araç çarpması gibi birçok durumda işyerinizin maddi zararını karşılar. Yine geniş teminat kapsamı sayesinde işyerinizde kontrolünüz dışında oluşacak kayıp ve masrafları teminat altına alarak, güvenle ticaret yapabilmenize yardımcı olur.

En Ucuz İşyeri Sigortası Nereden Alınır?

Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun İşyeri Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun İşyeri Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun İşyeri Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!