Kasko Sigortası

Hasar durumunda aracınızın zararlarını karşılar ve bütçenizi korur.

Kasko Sigortası Samsun

Kasko Sigortası Nedir?

Kasko Sigortası, olası bir kaza veya diğer herhangi bir hasar, hırsızlık durumunda aracın zararını karşılayan sigorta türüdür. İsteğe bağlı olarak yaptırılır.

Neden Kasko Sigortası Yaptırmalıyız?

Kasko Sigortasının en büyük kazancı, olası bir kaza, hırsızlık veya diğer hasar durumlarında öncelikle kendi risklerinizi güvence altına alabilmenizdir. Kasko Sigortası kapsamına sizin kontrolünüz dışında gerçekleşebilecek deprem dolayısıyla zarar görme, 3. şahıslar tarafından verilebilecek zararlar gibi durumlar da dahildir. Kasko Sigortası aracınızın bahsedilen tüm zararlarını teminat altına alarak karşılar.

Kasko Sigortası Trafik Sigortasından farklıdır. Kasko Sigortası isteğe bağlıdır, Trafik Sigortası ise zorunludur ve her yıl yenilenmelidir. Trafik Sigortası sahibi olmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Trafik Sigortası, herhangi bir trafik kazası durumunda karşı tarafa verilebilecek hasarları garanti altına alır. Kasko Sigortası ise daha geniş kapsamlı olarak sizin aracınızın alacağı hasarı teminat altına alır. Kapsamında sadece olası trafik kazaları değil, her türlü hasar, çalınma gibi durumlar da dahildir.

En Ucuz Kasko Sigortası Nereden Alınır?

Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun Kasko Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun Kasko Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Kasko Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!