Seyahat Sigortası

Yurtiçi veya yurtdışı tüm seyahatlerde hastalıktan valiz kaybına riskleri teminat altına alan sigorta türü.

Konut Sigortası Samsun

Seyahat Sigortası Nedir?

Seyahat Sigortası, yurtiçi veya yurtdışı tüm seyahatlerde hastalıktan valiz kaybına riskleri teminat altına alan sigorta türüdür.

Ayrıca Avrupa Birliği ülkelerine yapılacak seyahatlerde vize(Schengen vizesi) işlemlerinin ön koşulu olması sebebiyle Vize Sigortası olarak da bilinir.

Seyahat Sigortası en az 1 haftalık, en fazla 1 yıllık olarak yaptırılabilir. Teminat alanı seyahat sırasında olası hastalık veya yaralanmaların tedavisinden, kaza sonucu vefat veya sürekli sakatlık durumuna kadar geniştir. Sigorta yapılmadan önce, seyahat süresi, seyahat edecek kişi sayısı gibi bilgiler belirlenmeli ve sonrasında poliçe hazırlanmalıdır.

Neden Seyahat Sigortası Yaptırmalıyız?

Seyahat sırasında güvende hissetmeniz, daha keyifli bir tatil yaşayabilmenizi sağlar. Örneğin seyahatiniz sırasında olası bir yaralanma veya hastalıkta tedavi masraflarınız sigortanız tarafından karşılanır. Bunun dışında, Seyahat Sigortası'nın kapsamı seyahat esnasında sigortalının evinde meydana gelebilecek bir hasar durumunda eve acil geri dönüş masraflarını karşılayacak kadar geniştir.

En Ucuz Seyahat Sigortası Nereden Alınır?

Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun Seyahat Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun Seyahat Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Seyahat Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!