Her İhtiyaca Uygun Sigorta Türleri

İhtiyacınıza uygun tüm sigorta türleri Samsun Çelik Sigorta'da...

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Samsun

Hasar durumunda aracınızın zararlarını karşılayan ve bütçenizi koruyan Kasko Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası Samsun

Olası bir kazada karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan Zorunlu Trafik Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Samsun

SGK'lıların özel hastanelerden en ekonomik şekilde yararlanabilmesini sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Samsun

Hem anlaşmalı kuruluşlarda hem de özel hastanelerde geçerli olan ve yüksek tedavi masraflarını karşılayan Özel Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Konut Sigortası

Konut Sigortası Samsun

Evinizi ve ailenizi güvence alan, evinizi yıkılmaya, yangına, hırsızlıklara ve tüm beklenmeyen kazara karşı koruyan Konut Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

DASK Sigortası

DASK - Zorunlu Deprem Sigortası Samsun

Deprem sonrasında meydana gelen hasarların sebep olduğu maddi zararların giderilmesini Zorunlu Deprem Sigortası - DASK hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası Samsun

İşyerinizi, imalathanenizi, mağazanızı hırsızlıklardan yangına tüm tehlikeler için güvence altına alan İşyeri Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

BES

BES - Bireysel Emeklilik Samsun

18 Yaş üstü çalışan veya çalışmayan tüm vatandaşların emeklilik birikimleri için BES Bireysel Emeklilik Sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Yıllık Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası Samsun

Sigortalının vefatı durumunda ailesinin maddi durumunu güvence altına almayı amaçlayan Yıllık Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası Samsun

Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerde kaza, hastalık, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan Seyahat Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!