Trafik Sigortası

Kaza durumunda karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni hasarları güvence altına alan, zorunlu sigorta.

Trafik Sigortası Samsun

Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası ülkemizdeki tüm araç sahiplerinin yaptırmalarının zorunlu olduğu sigorta türüdür. Olası bir kaza durumunda karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni hasarları teminat altına alır.

Neden Trafik Sigortası Yaptırmalıyız?

Trafik Sigortası yaptırılması zorunlu bir sigorta türüdür. Herhangi bir kaza durumunda, karşı tarafa verilebilecek her türlü maddi ve bedeni zararları teminat altına alarak sigorta sahibini para ödemekten kurtaran bir sistemdir.

Trafik Sigortası Kasko Sigortasından farklıdır. Trafik Sigortası zorunludur ve her yıl yenilenmelidir. Kasko Sigortası ise isteğe bağlıdır, Trafik Sigortası sahibi olmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Kasko Sigortası geniş kapsamlı olarak sizin aracınızın alacağı hasarı teminat altına alır. Kapsamında sadece olası trafik kazaları değil, her türlü hasar, çalınma gibi durumlar da dahildir. Trafik Sigortası ise herhangi bir trafik kazası durumunda karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni hasarları garanti altına alır.

En Ucuz Trafik Sigortası Nereden Alınır?

Samsun Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun Trafik Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun Trafik Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Trafik Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!