Yıllık Hayat Sigortası

Sigortalının vefatı durumunda ailesinin maddi durumunu güvence altına alan sigorta türü.

Yıllık Hayat Sigortası Samsun

Yıllık Hayat Sigortası Nedir?

Yıllık Hayat Sigortası, sigortalının vefatı durumunda ailesinin maddi durumunu güvence altına almayı amaçlayan sigorta türüdür. 18-65 Yaş aralığındaki herkes tarafından yaptırılabilir.

Neden Yıllık Hayat Sigortası Yaptırılmalı?

Yıllık Hayat Sigortası'nın ana teminati vefat teminatıdır. Bu teminat, sigortalının vefatı durumunda ailesinin maddi durumunun güvence altına alınmasını sağlar. Yıllık Hayat Sigortası'nın vefat teminatı dışında da Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık, Hastalık Sonucu Sürekli Sakatlık gibi çeşitli teminatları bulunmaktadır. Belirtilen riskin gerçekleşmesi durumunda ödeme yapılacak kişi veya kişiler, önceden sigorta poliçesine Lehdar olarak eklenirler.

Yıllık Hayat Sigortası, sigortalının karşılaşabileceği vefat veya sürekli sakatlık durumunda ailesinin maddi durumunu güvence altına almasıyla faydalı bir sigorta türüdür.

En Ucuz Yıllık Hayat Sigortası Nereden Alınır?

Çelik Sigorta olarak köklü sigorta firmalarındaki acenteliklerimizle size en uygun Yıllık Hayat Sigortası hizmetlerini sunuyoruz. Samsun'da en ucuz, en uygun Yıllık Hayat Sigortası bizden Teklif İsteyebilir veya İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

En Uygun Yıllık Hayat Sigortası İçin

Tüm Sigortacılık Ürünlerimiz

Neredeyiz

Acenteliklerimiz

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım!